Alates sellest hooajast toimuvad kõik spordiklubi Englas MMA treeningud meie värskelt valminud saalis - Aardla maadlussaalis (Aardla 25e). See tähendab, et uude saali on kolinud ka meie algkursused.
VÕTA OMA TREENINGPARTNER KAASA NING TREENITE KOOS SOODUSHINNAGA!

Anname kõikidele, kes tulevad täiskasvanute MMA algkursusele koos oma treeningpartneri-sõbraga, mõnusalt soodsa hinna - kogu kursuse maksumus sulle ja su sõbrale kokku on 110 € (55 € / inimene). Selle hinna eest saate treenida 3 kuud.

Kuidas sõbrasoodustustust saada?

  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tulge TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Makske kursuse tasu 110 €  (see on hind kahepeale kokku) enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa. Kogu summa tuleb tasuda korraga!
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 12. märtsil.
  5. NB! Kohtate täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
110 € eest saate treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind ühele inimesele on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.