TOETAJAD

Sisukord:

SPORDIKLUBI ENGLAS SPONSORID JA TOETAJAD

Tartumets AS on spordiklubi Englas suurtoetaja, kes on klubi toetanud alates 2012 aastast. Ettevõtte üks eestvedajaid on klubi enda kasvandik Helger Hallik.  Tartumets toetab mitmeid laste ja noortega seotud ettevõtmisi - treeningud ja võistlused nii Eestis kui ka piiri taga, klubidresside soetamist, võistlusvarustust jne.  
Reinsalu Auto AS ja Andri Õun annavad vabavõitlusele hoogu juurde aastaringselt. Andri pani Aardla maadlussaali loomise eelarvesse olulise osa, hankis saali heitematid ning aitab regulaarselt ka muid kulutusi katta. Üks suuremaid ühiseid ettevõtmisi on noorsportlaste toetamine. Mis teda vabavõitluse juures köidab, seda peab mehelt endalt küsima, aga kindlasti on spordiklubi Englas tegemiste toetamisel mänginud rolli maadlus- ja MMA-noorte päevast päeva matil tehtav töö, mida Andri on aeg-ajalt Englase saali sattudes ka oma silmaga tunnistanud. Ja see on avaldanud muljet.
Bennur OÜ ja Gunnar Kristerson olid Aardla maadlussaali ehitustööde pealikuks - et kõik saaks tehtud kvaliteetselt ja õigeaegselt. Gunnar aitab ka maadlejaid transpordiga võistlustele ja tagasi ning treeninglaagrites maadlusmattide transpordiga.

MAADLEJATE SPONSORID JA TOETAJAD

Maadlusmati hankimine Kambja Spordihoonesse - PRIA.

VABAVÕITLEJATE SPONSORID JA TOETAJA

Exmet Services OÜ ja Taavi Vesiaid  - Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu suurtoetaja, kes pani õla alla ka meie sportlase Kaupo Kokamägi reisidele vabavõitluse Euroopa ja maailmameistrivõistlustele, aitas hankida Aardla maadlussaali uue täismõõdus maadlusmati ning on sisustanud saali treeningvahenditega. Värskeima panusena aitas Taavi meie noored elu esimestele maailmameistrivõistlustele Bulgaarias.
Nu Pogodi OÜ ja Kevin Veeber toetasid kvaliteetsete maadlusnukkude soetamist Aardla saali - et heitekaared oleks kõrgemad ning poisid-tüdrukud tugevamad!

Puutik OÜ ja Mati Tähe aitasid pehmendada Aardla maadlussaali seinapinda - et treeningud oleksid ohutumad ning vabavõitlejad saaksid treenida muretult ka otse seina vastas, mis on vabavõitluses oluline osa. Samuti sisustas Mati esiku ja riietusruumid.  Mati nimi MMA ringkonnas väga tutvustamist ei vaja - mees on olnud ise nii matil kui võistlusareenil. Ühtlasi on tema ennastsalgav pühendumus olnud ka oluliseks alustalaks vabavõitlusliiga MMA Raju toimimisel, kus Mati oli vastutavaks võistlusareeni logistika, paigaldamise, hoolduse ja mitmete teiste valdkondade toimimise eest.
Saaremaa Lihatööstus OÜ ja Kristjan Leedo on toetanud vabavõitlejate tegemisi juba alates 2012. aastast, mil võitlusliiga MMA Raju sai esimese nimisponsori. Samamoodi toetati Ott Tõnissaare spordikarjääri, kattes lihalaua hea ja paremaga. Kõige hiljutisema vägiteona aitasid saarlased panna püsti Aardla maadlussaali.
Brokerman Raamatupidamisteenused OÜ ja Helje Kõuts toetasid samuti kvaliteetsete maadlusnukkude soetamist Aardla saali - oluline abivahend nii väikestele kui suurtele võitlussõpradele. Helje kõige hiljutisem panus on Aardla saali jõutreeningu vahendite - sangpommide hanke toetamine.
Saarte Metsamajanduse OÜ  ja vennad Marek & Lauri Mägi on olnud Eesti vabavõitluse eestvedajateks ja taganttõukajateks juba päris pikka aega. Kui 2012. aastani olid Lauril käed-jalad tööd täis ise võistlusareenil tegusid tehes, siis võistlusspordist taandudes jätkati aga sporti panustamist täies hoos. Nüüd panid Saaremaal tegutsevad vennad õla alla ka Aardla maadlussaali loomisele.
Geotime OÜ ja Martin Sepp on vabavõitlejatega ühte jalga astunud juba pikka aega, abistades meid erinevate trükiste ja muude reklaamilahendustega.

TEEME KOOSTÖÖD

Tartu linn toetab kõiki laste ja noortega tegelevaid Tartu linna spordiklubisid ja loomulikult ka Tartu linna lapsi ja noori endid - et oleks rohkem kvaliteetseid võimalusi vaba aja sisustamiseks ja sportlike tulemuste püüdmiseks.
Noorsootöö ja Noorsoohariduse Andmise Ühing on spordiklubile Englas abiks nii treenerite koolitamisel kui ka laste ja noorte treeninglaagrite korraldamisel.
Tartu Kalevi Iluvõimlemiskool Diiva on meie kaaslaseks suvises laste ja noorte treeninglaagris Mellistes, kus lisaks sportliku taseme tõstmisele on eesmärgiks vahetada kogemusi ka teiste spordialade tippudega.
Tartu Sport SA tagab maadlejate treeninguteks vajalikud pinnad ja ruumid, samuti treeninglaagriteks.
Spordiklubi Englas panustab liikumisse Toeta Eesti Maadlust.

KUULUME

Spordiklubi Englas kuulub Tartu Spordiselts Kalevi arvukasse liikmeskonda.
Spordiklubi Englas on Eesti Maadlusliidu liige.
Spordiklubi Englas on Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu liige.
Spordiklubi Englas on Eesti Sumoliidu liige.