MEEDIAKAJASTUSED

2024
28. jan - Tartu Postimees - Maadlejad naasid Jõgevalt paari revanši ja mitme Eesti meistrivõistluste medaliga
18. veb - Tartu Postimees - Maadlejad naasid Eesti meistrivõistlustelt kuue tiitliga

2023

29. okt - Tartu Postimees - Artur Jeremejev U23 maailmameistrivõistluste 5. koht
28. okt - Delfi sport - Eesti maadleja Artur Jeremejev jõudis maailmameistrivõistlustel pronkismatši
14. jun- Tartu Postimees - Hackenschmidti turniir
11. apr- Tartu Postimees - Max Hristjuk võitis rahvusvahelisel turniiril esikoha
6. apr - Tartu Postimees - Jäime meeskonna arvestuses teiseks, sest kuus medalipoissi oli puudu.
1. apr. - Tartu Postimees - Englase maadlejad ühendasid jõud ameeriklastega
15. veb- Tartu Postimees - Englas ohustas rekordit
1. veb - Tartu Postimees- Kuni 67 kg kehakaalus tuli meistriks Artur Jeremejev

2021
12. nov - Tartu Postimees - Aleksander Abergi turniir
1. nov - Tartu Postimees - Eesti U-15 meistrivõistlused tõid võite kui ka ülekohut
19. okt - Tartu Postimees - Eesti kadettide meistrivõistlused
6. okt - Tartu Postimees - Englase maadlejad meeskondlikult Eesti juuniorite meistrid
22. sept - Tartu Postimees - Olümpiavõitja Eduart Pütsepa turniir.
26. juuli - Tartu Postimees - Tartu noormaadleja maailmameistrivõistluste 7. koht
22. juuni - Tartu Postimees - Euroopa meistrivõistlustel saavutas Englase maadlejad 5. koha
16. mai - Tartu Postimees - Tartu noormaadleja Rumeenias kolmas
5. mai - Tartu Postimees - Artur Jeremejev võitis kõrge tasemega turniiri Horvaatias

2020
19. nov - Tartu Postimees - Noored maadlejad loodavad detsembris veel matile pääseda
16. sept - Tartu Postimees - Artur Jeremejev võitis täiskasvanute arvestuses topelt pronksmedalid
1. sept - Tartu Postimees - Noormaadleja tõi Tartusse üheteistkümnenda meistritiitli
17. juuli - Tartu Postimees - Maadluslaagris kasvavad uued Eesti tšempionid
1. märts - Tartu Postimees - Noormaadleja võitis Eesti meistrvõistlustel topeltkulla
29. jaan - Tartu Postimees - Maadlejate meeskond andis kümne riigi tiimidele silmi ette

2019
6. dets - Tartu Postimees - Tartu noormaadleja  võitis Venemaal tugeva teise koha
20. nov - Tartu Postimees - Noormaadlejad tõid Tartusse neli esikohta
9. okt - Tartu Postimees - Maadluses pirtsakad egod kaugele ei jõua
14. aug - Tartu Postimees - Tartu noormaadlejad treenisid Ameerika Ühendriikides
2. juuli - ERR - Eesti maadleja saavutas noorte EM-il 5. koha
2. juuli - Tartu Postimees - Tartu noormaadleja saavutas Euroopa meistrivõistlustel viienda koha
25. juuni - Tartu Postimees - Tartu noormaadlejad sõidavad Euroopa meistrivõistlustele Poola
26. aprill - Tartu Postimees - Noored vabamaadlejad tõid Tartusse 9 medalit
2. aprill - Tartu Postimees - Tartu noor matimees võitis Euroopa suurima maadlusturniiri
21. märts - Tartu Postimees - Kalev-Englase noormaadlejad tugevaima maadlusklubi tiitli Tartusse
11. märts - Tartu Postimees - Tartu noormaadlejad võitsid medaleid Tallinnas ja Tamperes
13. veeb - Tartu Postimees -  Tartu maadlejad tõid Eesti koondises kaks esikohta
4. veeb - Tartu Postimees - Tartu noormaadlejad krooniti kolmandat korda järjest meeskondlikeks Eesti meistriteks

23. juuni - ERR - Kokamägi võitis MMA Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali
22. juuni - Tartu Postimees - Tartu spordiklubis treeniv MMA võitleja tuli Euroopa meistrivõistlustel hõbedale
22. juuni - Delfi - Eesti MMA-võitleja võitles end Euroopa meistrivõistlustel hõbedale
21. juuni - Delfi - VÕIT! Eesti MMA-võitleja Kaupo Kokamägi EMi finaalis
20. juuni - Delfi - Eesti MMA-võitleja Kaupo Kokamägi jätkab EMil võidukursil: medal käes!
20. juuni - Delfi - Jeremejev maadles Euroopa meistrivõistlustel välja 7. koha
19. juuni - Delfi - Eesti MMA-võitleja alistas Euroopa meistrivõistluste avaringis favoriidi
10. juuni - Tartu Postimees - Tartu noormaadlejad sõidavad esmakordselt Euroopa meistrivõistlustele
23. mai - Tartu Postimees - Tartu maadlejad treenisid kaks nädalat Ameerika Ühendriikides
23. aprill - Tartu Postimees - Tartlased võitsid vabamaadluses kolm meistritiitlit
22. aprill - Delfi - FOTOD | Mirkko Moisar alistas 8-raundilises poksimatšis Kaupo Arro, Semjonov tunnistas tiitlimatšis kibedat kaotust
20. aprill - Delfi - FOTOD | Warrior Fighti võitlusõhtu kangelased astusid üles ametlikul kaalumisel
4. aprill - Tartu Postimees - Tartu maadlejad saavutasid suurturniiril kolm poodiumikohta
19. märts - Tartu Postimees - Tartu maadlejad võitsid Eesti meistrivõistlustel neli medalit
5. veebr - Tartu Postimees - Kõik Kalev-Englase noored matimehed naasid Eesti meistrivõistlustelt medaliga
28. jaan - Delfi - TIPPHETKED | Tartus selgusid Eesti meistrid vabavõitluses, eriauhind Kristjan Tõnistele
28. jaan - Tartu Postimees - Vabavõitlejate koorekiht koguneb Tartusse
26. jaan - ERR - Tartus selgitatakse nädalavahetusel välja Eesti meistrid vabavõitluses
16. jaan - Tartu Postimees - Tartu noored maadlejad treenisid esimest korda Valgevenes
16. jaan - Delfi - VIDEO | Tartu maadlusnoored valmistusid Eesti meistrivõistlusteks Valgevene laagris
1. jaan - Tartu Postimees - Aasta lõpp oli Tartu matimeestele edukas

2017
27. nov - Tartu Postimees - Vabamaadluses tuli Tartusse kolm meistritiitlit (Lisatud video!)
19. nov - Tartu Postimees - Vooremaa auhinnavõistlustelt tõi ainsa võidu Tartusse Max Hristjuk
13. nov - Tartu Postimees - Tartlased tõid Nublust Nabiks võistluselt kaks esikohta
6. nov - Tartu Postimees - Noored maadlejad astusid Aleksander Abergi jälgedes
9. okt - Tartu Postimees - Kaks tartlast võitsid Läänemaal topeltkulla
28. sept - Tartu Postimees - Max Hristjuk võitis Paikusel kaks esikohta
21. sept - Tartu Postimees - Maadlejate hooaeg algas Võrus
13. sept - Tartu Postimees - Soome koondise peatreener juhendab Eesti maadlejaid
9. sept - Delfi - DELFI VIDEO | Profikarjääri kolmanda võidu saanud Alar Hutrov oli omadega täiesti läbi
9. sept - Postimees - Eesti vabavõitlejad teenisid MMA-võistluselt neli matšivõitu
5. juuni - Tartu Postimees - Maadlejad lõpetasid hooaja Hackenschmidti turniiriga
22. mai - Delfi - DELFI VIDEO: Vaata MMA Eesti meistrivõistluste kõiki kägistusega lõppenud finaalmatše!
21. mai - Delfi - TÄISPIKKUSES: Selgusid Eesti meistrid vabavõitluses, eriauhinnad teenisid Kenneth Uus, Genrich Mai ja Helin Paara
20. mai - ERR - Homme selgitatakse Pärnus välja Eesti meistrid vabavõitluses
20. mai - Vikerraadio - Vikerhommiku intervjuu: Ott Tõnissaar räägib vabavõitlusest
18. mai - ERR - Pärnus selgitatakse nädalavahetusel välja Eesti meistrid vabavõitluses
15. mai - Tartu Postimees - Tartu maadlejad näitasid head vormi ka hooaja lõpus
16. aprill - Postimees - Suur möllugalerii: Moisar lahkus Xplosioni juubeliürituselt võitjana
16. aprill - Delfi - DELFI VIDEO: Käelukuga kaotanud Alar Hutrov: jäin sekundi hiljaks, hindasin oma võimeid üle
15. aprill - Delfi - FOTOD JA VIDEOD: Moisar sai Xplosioni juubeliüritusel lisaraundiga võidu, Themas nokauteeriti, Pärnu "Purustaja" jätkas täiuslikku seeriat
14. aprill - Delfi - FOTOD: Homse Xplosioni võitlejad astusid kaalule ja ristasid rusikad
12. aprill - Postimees - Kaheksatunnised saunaretked ja kuivav suu ehk võitlusspordi kõige nõmedam osa
5. aprill - Postimees - Video: vaata Xplosioni sõdalaste vastasseise enne suurvõistlust
4. aprill - Tartu Postimees - Euroopa suurimalt maadlusturniirilt toodi Tartusse kuus medalit
2. aprill - Postimees - Video: Venemaa maadleja hammustas matši ajal Eesti noorsportlast
24. märts - Delfi - Hutrov võtab Xplosionil Saaremäe koha üle
21. märts - Postimees - August Englas – erilise käepigistusega maadleja
21. märts - Postimees - Suri kahekordne maailmameister August Englas
20. märts - Delfi - FOTOD: Yakuza Fight'il toimus neli karmi nokauti: uhked võidud võtsid Remmer, Astur ja Hutrov
19. märts - Tartu Postimees - Noored maadlejad käisid USAs kogemusi korjamas
18. märts - Delfi - FOTOD: Rakveres kisub tuliseks! Yakuza Fight võitlejad astusid kaalule
14. märts - Delfi - Yakuza Fight: MMA võitleja Hutrov: plaan on lihtne - lõpetada matš enne lõpukella!
13. märts - Delfi - Juubelihõnguline Xplosion toimub 15. aprillil TTÜ spordihoones
21. veebr - Postimees - Usu kaotanud Tõnissaar loobus tippspordist
20. veebr - Postimees - Eesti üks paremaid vabavõitlejaid lõpetas sportlaskarjääri
20. veebr - ERR - Eesti üks paremaid vabavõitlejaid tõmbas karjäärile joone alla
5. veebr - Tartu Postimees - Englase noormaadlejad võitsid meeskondliku Eesti meistritiitli