Liitudes koos sõbraga täiskasvanute MMA algkursusega enne 10. märtsi (või kuni kohti jagub), saate seda teha soodushinnaga 130 € (hind kahepeale kokku). Treeningud toimuvad meie Aardla maadlussaalis asukohaga Aardla 25e, 50110 Tartu.
12-nädalane kursus on ehitatud üles selliselt, et treeningutega on võimalikult liituda jooksvalt – iga treening. Olenemata liitumise ajast hakkab Sinu jaoks sellest hetkest käima 12-nädalane tsükkel, mille lõppedes oled saanud ülevaate kõikidest võitlusdistantsidest. Kui alustad kampaaniaperioodil, on Sul algkursus läbitud hiljemalt 29. maiks.
Lisaks võitlusoskuste õppimisele on võitlustreeningud mänguline ja kaasahaarav viis oma üldfüüsilise vormi parandamiseks läbi mitmekülgse kehalise tegevuse. Samuti on vabavõitluse algkursus koht omandamaks algteadmisi enesekaitsest või lihtsalt igapäeva pingete maandamiseks. Lisaboonuseks on uued toredad tutvused :) Loe algkursuse kohta rohkem SIIT.

Treeningutele on oodatud nii naised kui mehed alates 19. eluaastast ning treeningutega alustamiseks ei ole füüsiline vorm määrav - koormust saab iga osaleja reguleerida ise vastavalt oma võimetele.

Kuidas soodustustust saada?

  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tule TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Maksa kursuse soodustasu 130 € (hind Sulle ja sõbrale kahepeale kokku) enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa. (Kui soovid tulla üksi, leiad vastava hinnainfo SIIT).
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 10. märtsil.
  5. Kohtade täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval, võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
130 € eest saate treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind ühele on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.