Detsembris saab täiskasvanute MMA algkursusega liituda soodushinnaga 60 €. Kohti jagub viieteistkümnele kiiremale.  Treeningud toimuvad meie Aardla maadlussaalis asukohaga Aardla 25e, 50110 Tartu.

Enne jõule alustades ei tule sul ka jõulu ja aastavahetuse toimetamiste pärast treeningutelt puudumisi, sest oleme 2 nädalat jõulupuhkusel (23. dets - 5. jaan) ning pärast seda treeningud jätkuvad (st jätkub Sinu 12 nädalat treeninguid kohast, kus see enne jõule pooleli jäi).
Lisaks võitlusoskuste õppimisele on võitlustreeningud mänguline ja kaasahaarav viis oma üldfüüsilise vormi parandamiseks läbi mitmekülgse kehalise tegevuse. Samuti on vabavõitluse algkursus koht omandamaks algteadmisi enesekaitsest. Loe algkursuse kohta rohkem SIIT.
12-nädalane kursus on ehitatud üles selliselt, et treeningutega on võimalikult liituda jooksvalt – iga treening. Olenemata liitumise ajast hakkab Sinu jaoks sellest hetkest käima 12-nädalane tsükkel, mille lõppedes oled saanud ülevaate kõikidest võitlusdistantsidest. 3 kuud treeninguid (36 treeningut) = 60 €.

Kuidas soodustustust saada?

  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tule TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Maksa kursuse tasu 60 € enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa.
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 20. detsembril.
  5. NB! Vabu kohti (seisuga 4. detsember 2019) on 15. Kohtate täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
60 € eest saad treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.