Alates 1. augustist hakkavad Englase vabavõitlejad treenima uues asukohas - kohe Lõunakeskuse kõrval asetsevas uhiuues ärimajas aadressil Kogre tee 1.
NB! Kuigi päris palju saali sisustusest on klubil juba olemas, lahutab meid täna eesmärgist veel ca 10 000 eurot saali sisustamise kuludeks - klubi toetamise võimaluste kohta loe artikli lõpust.


Mis läheb paremaks?

TÄISMÕÕDUS VABAVÕITLUSE VÕISTLUSAREEN EHK PUUR. Saali tuleb (tagasi) 8-meetrise läbimõõduga puur, mis on sobilik nii tugevateks treeninguteks kui ka võistluste korraldamiseks.

180m2 MATIPINDA, mis on ääristatud 39 meetri pehmendatud seinapinnaga.

JÕUSAAL. Paneme 60m2 pinna peale üles võitlusspordiks vajaliku sisustusega jõusaali, mis annab meile parema võimaluse siduda laste, noorte ja täiskasvanute võitlustreeninguid jõutreeningutega.

KAASAEGSED OLMERUUMID. Optimaalse suurusega riietusruumid, piisavalt dušše, parem ruumilahendus.

KÜLALISSPORTLASTE VÕÕRUSTAMINE SAALIS KOHAPEAL. Heas koostöös maja omanikuga tekkis meil võimalus ehitada saali ka 45m2 puhkeala koos kööginurgaga, mis loob meid külastavatele sportlastele - nii Eestist kui välismaalt - unikaalsed võimalused treeninglaagrites osalemiseks.

ASUKOHT. Lõunakeskusest, mis asub Tartu piiril, on tänaseks kujunenud Tartu ja selle lähiümbruse ühistranspordi üks sõlmpunktidest. See tähendab, et näiteks Tartu suurimast linnaosast Annelinnast, mis asub aga Tartu teises otsas, on võimalik Kogresse jõuda 30-40 minutiga (~6km); Kesklinnast 15-25 minutiga (3,8km).
Kuigi päris palju saali sisustusest on klubil juba olemas, lahutab meid täna eesmärgist veel ca 10 000 eurot saali sisustamise kuludeks: matipinna laiendamine, pehmendatud seinapinna pikendamine ja paigaldamine, jõusaali inventari suurendamine, MMA treeningvarustuse täiendamine ja uuendamine, köögi- ja puhkenurga sisustamine, pingid-nagid jms olmeruumidesse. Kui sul on soov ja võimalus head asja toetada, siis palun anna oma panus:

MMA EESTI MTÜ
EE322200221051072206

Selgitus: "Toetus uue saali sisustuskulude katmiseks + sinu e-maili aadress".
  • 200 eurot või rohkem annetajad saavad klubi poolt kingituseks erikujundusega Englase T-särgi.
  • 400 euro või rohkem annetajad saavad klubi poolt kingituseks 1h eratreeningu ja erikujundusega Englase T-särgi.
  • 1000 eurot või rohkem annetajad saavad kingituseks 1,5h kestva grupitreeningu kuni kahekümnele inimesele. Grupitreening sobib hästi näiteks ettevõtte "team building" sündmuseks.
Lugupidamisega
Spordiklubi Englas, MMA osakond