NB! Kampaania on lõppenud, sest kõik kohad kursusel on täis - järgmised kohad vabanevad aga juba detsembrikuus!

Alates 3. septembrist toimuvad kõik spordiklubi Englas MMA treeningud meie värskelt valminud saalis - Aardla maadlussaalis (Aardla 25e). See tähendab, et uude saali on kolinud ka meie algkursused.
SISUSTA PIMEDAD SÜGISÕHTUD TRENNI JA UUTE VÄLJAKUTSETEGA: Alustades oktoobri- või novembrikuus, on algkursuse läbimine supersoodne!

Anname kõikidele oktoobri- ja novembrikuus täiskasvanute MMA algkursusega liitujatele supersoodsa hinna - ühe treeningu hind on 1 €, mis teeb 3-kuulise kursuse kogumaksumuseks 36 €. Jah, sa lugesid õigesti - selle hinna eest saad treenida 3 kuud.

Kuidas soodustustust saada?

NB! Kampaania on lõppenud, sest kõik kohad kursusel on täis - järgmised kohad vabanevad aga juba detsembrikuus!
  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tule TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Maksa kursuse tasu 36 € enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa.
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 30. novembril.
  5. NB! Kohtate täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
36 € eest saad treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.