Alates 3. septembrist toimuvad kõik spordiklubi Englas MMA treeningud meie värskelt valminud saalis - Aardla maadlussaalis (Aardla 25e). See tähendab, et uude saali on kolinud ka meie algkursused.
ALUSTADES JAANUARIKUUS, ON MMA ALGKURSUSE LÄBIMINE ÜLISOODNE!

Anname kõikidele jaanuarikuus täiskasvanute MMA algkursusega liitujatele väga soodsa hinna - ühe kuu treeningute hind on 16 €, mis teeb 3-kuulise kursuse kogumaksumuseks 48 €. Jah, sa lugesid õigesti - selle hinna eest saad treenida 3 kuud.

Kuidas soodustustust saada?

  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tule TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Maksa kursuse tasu 48 € enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa.
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 1. veebruaril.
  5. NB! Kohtate täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
48 € eest saad treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.