3. juunist kuni 29. augustini toimuvad kõik Englase täiskasvanute MMA treeningud õues – Raja pargis (kogunemine Würthi parklas, Riia mnt 175).
Treeningud toimuvad kolm korda nädalas – esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 18.45 – 20.15.
Treeningu kestus on 90 minutit, millest 45-70 minutit kulub üldfüüsilisele (sh soojendus) ja ülejäänud 20-45 minutit löögitehnikale/püstivõitlusele.

KELLELE?

Kõigile. Sobib nii meie põhigrupi liikmetele kui värskelt algkursuse lõpetanutele kui ka inimestele, kellel puudub varasem kokkupuude MMA või muude võitlusaladega. Erialane osa on pigem lihtsamate algteadmiste õppimine-kordamine-kasutamine, mida on põhimõtteliselt võimalik teha juba pärast seda, kui käsi rusikas ja võitlusasend paigas. Edasijõudnumad saavad samal ajal rohkem ja vabamalt teha, et ka nende jaoks oleks asi sisuliselt huvitav ja kasulik.

KOGUNEMISKOHT

Treeningud toimuvad Tartus Raja pargis. Koguneme pargi kõrval asuvas Würthi-poolses parklas (Riia mnt 175), kust liigume üheskoos edasi jooksurajale ja parki. Kui peaks vihma sadama, saame varjuda puude alla ja seal treeningutega jätkata. Treeningud toimuvad iga ilmaga.

RIIETUS – VARUSTUS

Riided/jalanõud: mugavad ja sobivad välistreeninguteks
Kohustuslik varustus: hüppenöör + kummilint
Soovituslik varustus: MMA-kindad + hambakaitsmed + põlvekaitsmed

TREENINGTASU

Englase täiskasvanute grupi tavapärane tasu:
  • 40 € / kuu (kuutasu arvestatakse jooksvalt - näiteks: kui liitud treeningutega 17. jaanuaril, kehtib kuutasu 17. jaanuarist edasi 4 nädalat). Treeningute eest tuleb tasuda iga algava perioodi eest ette - enne teist treeningut.
  • 8 € / treening. Treeningu eest tuleb tasuda ette - kohe tehtava treeningu alguses.
Tasumine kas sularahas treeningutel kohapeal (NB! Võta kaasa täpne raha!) või ülekandega täiskasvanute MMA osakonna kontole:
MMA Eesti MTÜ
IBAN: EE322200221051072206 (Swedbank)
Makse selgitus: MMA põhi + osaleja ees- ja perekonnanimi

SUVEPUHKUS

2 nädalat, mil treeninguid ei toimu: 24. juuni – 7. juuli. (NB! Kes maksavad kuutasuga, siis selleks ajaks peatub ka kuutasu).