Üle kivide ja kändude kadettide Maailmameistrivõistlustele

Kadettide Maailmameistrivõistlused maadluses toimusid 19. -25.07 Budapestis. Hoolimata keerulisest olukorrast maailmas oli osavõtjaid riike 44.
Tartlastest pidi algselt minema Eesti koondise ridades võistlema kolm maadlejat, kuid varba vigastus ei lubanud -60 kg kehakaalus maadlema pidanud Max Hristjukil osa võtta seekord. Seega jäid rivvi -65 kg maadlev Artur Jeremejev ja -71 kg Georg Kristerson.
3-nädalat enne starti, aga nakatusid mõlemad poisid covidisse ja kui Arturi taastumine haigusest läks suhteliselt kergelt, siis Georg täielikult haigusest vist ära ei suutnud taastutagi ja viimast, olulist maadluslaagrit kaasa teha ei saanud.

Artur võitis esimese vastase šveitslase kindlalt punktidega 9-0 ja vastasele võimalust ei jätnud. Teises matšis tuli vastaseks ukraina esindaja, kes hiljem ka maailmameistriks tuli. Artur päris oma maadlust käima ei saanud ja 2 poolajal tehtud viga andsid tulemuseks 0-5 punktikaotuse. Kuna vastane jõudis finaali sai tartlane edasi maadelda lohutusringi ja võitis kindlalt 9-0 poola maadlejat.
Neljandas ringis tuli vastaseks Kasahstani maadleja, algne 7-1 edu, aga kadus teisel poolajal järsku seisuks 7-7 ja kuna viimase punkti sai vastane pääses pronksmedali kohtumisele kasahh. Arturi hilisem kommentaar oli, et esimese poolaja lõpus kadus järsku jõud ja kuna lõi ka pea vastu matti ei tundnud teisel poolajal ennast üldse hästi enam. Arturi seega maailma seitsmes koht lisaks juba varem võidetud Euroopa viiendale kohale.

Keerulisema loosi sai Georg, kes sai juba esimeses ringis vastaseks tänavuse Euroopa meistri ja hilisema maailmameistri Moldovast. Vägagi sisuka matši pidanud Kristerson kaotas punktidega 0-4. Kuna vastane jõudis finaali, sai päev hiljem sinikate, kriimustuste ja kinesioteibitud Georg Kristerson maadelda edasi. Kui püstimaadluses Georgil probleem ei tekkinud, siis partermaadluses hetkel vastasele midagi vastu panna ei olnud. Kasa ei aidanud ka kasvueas tavaline rinnakorvi valu.  Georgi koht MMil 19.
Selleks aastaks on rahvusvahelised tiitlivõistlused noormestel läbi ja algab ettevalmistus järgmiseks hooajaks ja seda juba uutes kehakaaludes ja juuniorite vanuseklassis.