Meedia

2024

28. jan – Tartu Postimees – Maadlejad naasid Jõgevalt paari revanši ja mitme Eesti meistrivõistluste medaliga
18. veb – Tartu Postimees – Maadlejad naasid Eesti meistrivõistlustelt kuue tiitliga

2023

29. okt – Tartu Postimees – Artur Jeremejev U23 maailmameistrivõistluste 5. koht
28. okt – Delfi sport – Eesti maadleja Artur Jeremejev jõudis maailmameistrivõistlustel pronkismatši

14. jun- Tartu Postimees – Hackenschmidti turniir
11. apr- Tartu Postimees – Max Hristjuk võitis rahvusvahelisel turniiril esikoha
6. apr – Tartu Postimees – Jäime meeskonna arvestuses teiseks, sest kuus medalipoissi oli puudu.
1. apr. – Tartu Postimees – Englase maadlejad ühendasid jõud ameeriklastega
15. veb- Tartu Postimees – Englas ohustas rekordit
1. veb – Tartu Postimees- Kuni 67 kg kehakaalus tuli meistriks Artur Jeremejev

2021

12. nov – Tartu Postimees – Aleksander Abergi turniir
1. nov – Tartu Postimees – Eesti U-15 meistrivõistlused tõid võite kui ka ülekohut
19. okt – Tartu Postimees – Eesti kadettide meistrivõistlused
6. okt – Tartu Postimees – Englase maadlejad meeskondlikult Eesti juuniorite meistrid
22. sept – Tartu Postimees – Olümpiavõitja Eduart Pütsepa turniir.
26. juuli – Tartu Postimees – Tartu noormaadleja maailmameistrivõistluste 7. koht
22. juuni – Tartu Postimees – Euroopa meistrivõistlustel saavutas Englase maadlejad 5. koha
16. mai – Tartu Postimees – Tartu noormaadleja Rumeenias kolmas
5. mai – Tartu Postimees – Artur Jeremejev võitis kõrge tasemega turniiri Horvaatias

2020

19. nov – Tartu Postimees – Noored maadlejad loodavad detsembris veel matile pääseda
16. sept – Tartu Postimees – Artur Jeremejev võitis täiskasvanute arvestuses topelt pronksmedalid
1. sept – Tartu Postimees – Noormaadleja tõi Tartusse üheteistkümnenda meistritiitli
17. juuli – Tartu Postimees – Maadluslaagris kasvavad uued Eesti tšempionid
1. märts – Tartu Postimees – Noormaadleja võitis Eesti meistrvõistlustel topeltkulla
29. jaan – Tartu Postimees – Maadlejate meeskond andis kümne riigi tiimidele silmi ette

2019

6. dets – Tartu Postimees – Tartu noormaadleja  võitis Venemaal tugeva teise koha
20. nov – Tartu Postimees – Noormaadlejad tõid Tartusse neli esikohta
9. okt – Tartu Postimees – Maadluses pirtsakad egod kaugele ei jõua
14. aug – Tartu Postimees – Tartu noormaadlejad treenisid Ameerika Ühendriikides
2. juuli – ERR – Eesti maadleja saavutas noorte EM-il 5. koha
2. juuli – Tartu Postimees – Tartu noormaadleja saavutas Euroopa meistrivõistlustel viienda koha
25. juuni – Tartu Postimees – Tartu noormaadlejad sõidavad Euroopa meistrivõistlustele Poola
26. aprill – Tartu Postimees – Noored vabamaadlejad tõid Tartusse 9 medalit
2. aprill – Tartu Postimees – Tartu noor matimees võitis Euroopa suurima maadlusturniiri
21. märts – Tartu Postimees – Kalev-Englase noormaadlejad tugevaima maadlusklubi tiitli Tartusse
11. märts – Tartu Postimees – Tartu noormaadlejad võitsid medaleid Tallinnas ja Tamperes
13. veeb – Tartu Postimees –  Tartu maadlejad tõid Eesti koondises kaks esikohta
4. veeb – Tartu Postimees – Tartu noormaadlejad krooniti kolmandat korda järjest meeskondlikeks Eesti meistriteks

23. juuni – ERR – Kokamägi võitis MMA Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali
22. juuni – Tartu Postimees – Tartu spordiklubis treeniv MMA võitleja tuli Euroopa meistrivõistlustel hõbedale
22. juuni – Delfi – Eesti MMA-võitleja võitles end Euroopa meistrivõistlustel hõbedale
21. juuni – Delfi – VÕIT! Eesti MMA-võitleja Kaupo Kokamägi EMi finaalis
20. juuni – Delfi – Eesti MMA-võitleja Kaupo Kokamägi jätkab EMil võidukursil: medal käes!
20. juuni – Delfi – Jeremejev maadles Euroopa meistrivõistlustel välja 7. koha
19. juuni – Delfi – Eesti MMA-võitleja alistas Euroopa meistrivõistluste avaringis favoriidi
10. juuni – Tartu Postimees – Tartu noormaadlejad sõidavad esmakordselt Euroopa meistrivõistlustele
23. mai – Tartu Postimees – Tartu maadlejad treenisid kaks nädalat Ameerika Ühendriikides
23. aprill – Tartu Postimees – Tartlased võitsid vabamaadluses kolm meistritiitlit
22. aprill – Delfi – FOTOD | Mirkko Moisar alistas 8-raundilises poksimatšis Kaupo Arro, Semjonov tunnistas tiitlimatšis kibedat kaotust
20. aprill – Delfi – FOTOD | Warrior Fighti võitlusõhtu kangelased astusid üles ametlikul kaalumisel
4. aprill – Tartu Postimees – Tartu maadlejad saavutasid suurturniiril kolm poodiumikohta
19. märts – Tartu Postimees – Tartu maadlejad võitsid Eesti meistrivõistlustel neli medalit
5. veebr – Tartu Postimees – Kõik Kalev-Englase noored matimehed naasid Eesti meistrivõistlustelt medaliga
28. jaan – Delfi – TIPPHETKED | Tartus selgusid Eesti meistrid vabavõitluses, eriauhind Kristjan Tõnistele
28. jaan – Tartu Postimees – Vabavõitlejate koorekiht koguneb Tartusse
26. jaan – ERR – Tartus selgitatakse nädalavahetusel välja Eesti meistrid vabavõitluses
16. jaan – Tartu Postimees – Tartu noored maadlejad treenisid esimest korda Valgevenes
16. jaan – Delfi – VIDEO | Tartu maadlusnoored valmistusid Eesti meistrivõistlusteks Valgevene laagris
1. jaan – Tartu Postimees – Aasta lõpp oli Tartu matimeestele edukas

2017

27. nov – Tartu Postimees – Vabamaadluses tuli Tartusse kolm meistritiitlit (Lisatud video!)
19. nov – Tartu Postimees – Vooremaa auhinnavõistlustelt tõi ainsa võidu Tartusse Max Hristjuk
13. nov – Tartu Postimees – Tartlased tõid Nublust Nabiks võistluselt kaks esikohta
6. nov – Tartu Postimees – Noored maadlejad astusid Aleksander Abergi jälgedes
9. okt – Tartu Postimees – Kaks tartlast võitsid Läänemaal topeltkulla
28. sept – Tartu Postimees – Max Hristjuk võitis Paikusel kaks esikohta
21. sept – Tartu Postimees – Maadlejate hooaeg algas Võrus
13. sept – Tartu Postimees – Soome koondise peatreener juhendab Eesti maadlejaid
9. sept – Delfi – DELFI VIDEO | Profikarjääri kolmanda võidu saanud Alar Hutrov oli omadega täiesti läbi
9. sept – Postimees – Eesti vabavõitlejad teenisid MMA-võistluselt neli matšivõitu
5. juuni – Tartu Postimees – Maadlejad lõpetasid hooaja Hackenschmidti turniiriga
22. mai – Delfi – DELFI VIDEO: Vaata MMA Eesti meistrivõistluste kõiki kägistusega lõppenud finaalmatše!
21. mai – Delfi – TÄISPIKKUSES: Selgusid Eesti meistrid vabavõitluses, eriauhinnad teenisid Kenneth Uus, Genrich Mai ja Helin Paara
20. mai – ERR – Homme selgitatakse Pärnus välja Eesti meistrid vabavõitluses
20. mai – Vikerraadio – Vikerhommiku intervjuu: Ott Tõnissaar räägib vabavõitlusest
18. mai – ERR – Pärnus selgitatakse nädalavahetusel välja Eesti meistrid vabavõitluses
15. mai – Tartu Postimees – Tartu maadlejad näitasid head vormi ka hooaja lõpus
16. aprill – Postimees – Suur möllugalerii: Moisar lahkus Xplosioni juubeliürituselt võitjana
16. aprill – Delfi – DELFI VIDEO: Käelukuga kaotanud Alar Hutrov: jäin sekundi hiljaks, hindasin oma võimeid üle
15. aprill – Delfi – FOTOD JA VIDEOD: Moisar sai Xplosioni juubeliüritusel lisaraundiga võidu, Themas nokauteeriti, Pärnu “Purustaja” jätkas täiuslikku seeriat
14. aprill – Delfi – FOTOD: Homse Xplosioni võitlejad astusid kaalule ja ristasid rusikad
12. aprill – Postimees – Kaheksatunnised saunaretked ja kuivav suu ehk võitlusspordi kõige nõmedam osa
5. aprill – Postimees – Video: vaata Xplosioni sõdalaste vastasseise enne suurvõistlust
4. aprill – Tartu Postimees – Euroopa suurimalt maadlusturniirilt toodi Tartusse kuus medalit
2. aprill – Postimees – Video: Venemaa maadleja hammustas matši ajal Eesti noorsportlast
24. märts – Delfi – Hutrov võtab Xplosionil Saaremäe koha üle
21. märts – Postimees – August Englas – erilise käepigistusega maadleja
21. märts – Postimees – Suri kahekordne maailmameister August Englas
20. märts – Delfi – FOTOD: Yakuza Fight’il toimus neli karmi nokauti: uhked võidud võtsid Remmer, Astur ja Hutrov
19. märts – Tartu Postimees – Noored maadlejad käisid USAs kogemusi korjamas
18. märts – Delfi – FOTOD: Rakveres kisub tuliseks! Yakuza Fight võitlejad astusid kaalule
14. märts – Delfi – Yakuza Fight: MMA võitleja Hutrov: plaan on lihtne – lõpetada matš enne lõpukella!
13. märts – Delfi – Juubelihõnguline Xplosion toimub 15. aprillil TTÜ spordihoones
21. veebr – Postimees – Usu kaotanud Tõnissaar loobus tippspordist
20. veebr – Postimees – Eesti üks paremaid vabavõitlejaid lõpetas sportlaskarjääri
20. veebr – ERR – Eesti üks paremaid vabavõitlejaid tõmbas karjäärile joone alla
5. veebr – Tartu Postimees – Englase noormaadlejad võitsid meeskondliku Eesti meistritiitli