Lapsed-noored: hooaja 2019/2020 kalenderplaan

  • 2. sept = hooaja algus, kolime laagritest ja õuest matile tagasi
  • 18. - 20. okt = tasemegrupil (võistlejad) + vanusegruppidest tublimatel (5-9, 10-14, 15-18) laager (pikendatud laager: 18. - 22. okt)
  • 21. - 27. okt = koolivaheaeg = vanusegruppidel puhkus, tasemegrupis treeningud vastavalt individuaalsetele eesmärkidele
  • 23. dets - 5. jaan = koolivaheaeg = vanusegruppidel puhkus, tasemegrupis treeningud vastavalt individuaalsetele eesmärkidele
  • 2. - 5. jaan = tasemegrupil + vanusegruppidest tublimatel laager
  • 24. veebr - 1. märts = koolivaheaeg = vanusegruppidel puhkus, tasemegrupis treeningud vastavalt individuaalsetele eesmärkidele
  • 28. veebr - 1. märts = tasemegrupil + vanusegruppidest tublimatel laager
  • 20. - 26. aprill = koolivaheaeg = vanusegruppidel puhkus, tasemegrupis treeningud vastavalt individuaalsetele eesmärkidele
  • 29. mai = vanusegruppide ja tasemegrupi sisehooaja viimane treening
  • 1. juuni = üleminek suvegraafikule: tavatreeninguid ei toimu + spordilaagrid vanuse- ja tasemegruppidele + tasemegrupis jätkatakse treeninguid vastavalt individuaalsetele eesmärkidele

Täiskasvanud: hooaja 2019/2020 kalenderplaan

  • 2. sept = hooaja algus, kolime õuest matile tagasi
  • 23. dets - 5. jaanuar = talvepuhkus (need 2 nädalat on ka treeningtasud peatatud)
  • 10. märts = viimane võimalus alustada algkursusel (sealt edasi on hooaja lõpuni täpselt 12 nädalat)
  • 28. mai = viimane põhigrupi treening matil
  • 29. mai = viimane algkursuse treening
  • 1. juuni = üleminek suvegraafikule, kolime treeningutega õue

MMA võistluskalender 2019/2020

  • 14. sept = Suomi MMA Cup, Imatra ("Võistlejad" vanuses 18+)
  • 28. sept = Vabaring 10, Tallinn ("Võistlejad" vanuses 16+)
  • 11. - 16. nov = MM, Bahrein (Kaupo Kokamägi)
  • 30. nov = Vabaring 11, Tallinn ("Võistlejad" + vanusegruppidest tublimad: vanused 12+)
  • jaan II pool = Vabaring 12, Tallinn ("Võistlejad" + vanusegruppidest tublimad: vanused 12+)
  • märtsi keskpaik/lõpp = Eesti meistrivõistlused, toimumiskoht lahtine ("Võistlejad" + vanusegruppidest tublimad: vanused 16+; väljaspool EMV arvestust saavad võistelda ka "Võistlejad" + vanusegruppidest tublimad: vanused 12-15)
  • mai algus/I pool = Vabaring 13, Tallinn ("Võistlejad" + vanusegruppidest tublimad: vanused 12+)
  • juuni keskpaik/II pool = EM, toimumiskoht lahtine (koondis moodustatakse EMV tulemuste põhjal)
NB! Kalendrisse võib käigult lisanduda välisvõistlusi Soomes või mujal - vastavalt sportlaste individuaalsetele eesmärkidele.

Lukumaadluse ja maadluse võistluskalender (täieneb jooksvalt):

  • 28. sept = naiste vabamaadlus = Leo Kreinini turniir, Paikuse ("Võistlejad": neiud sünniaastaga 1999 ja nooremad: -35, -40, -46, -52, -58, +58 kg)
  • 5. okt = naiste vabamaadlus = Türi SKL auhinnaturniir ("Võistlejad": tüdrukud sünniaastaga 2002-2005: -30, -40, -50, -60, -70 kg)
  • 26. okt = naiste vabamaadlus = Nublust Nabiks IV, Läti - Cesis ("Võistlejad": tüdrukud sünniaastaga 2004 ja nooremad: -33, -39, -46, -54, -62, +62 kg)