TULEMUSED TIITLIVÕISTLUSTELT

Sisukord:

2020

MAADLUS

Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 2. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk
  • 2. koht: Daniel Jeremejev
  • 3. koht: Karlis Ander All, Meelis Jõesaar, Marten Kuus, Jarek Borgmann
Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 3. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk
  • 2. koht: Karlis Ander All, Daniel Jeremejev
  • 3. koht: Meelis Jõesaar
Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel kadettide vanuseklassis meeskondliku 3. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk
  • 2. koht: Daniel Jeremejev
  • 3. koht: Artur Jeremejev, Robin Krivmen
Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel kadettide vanuseklassis meeskondliku 3. koha.


Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Artur Jeremejev, Robin Krivmen
  • 2. koht: Daniel Jeremejev

Eesti täiskasvanute meistrivõistlused Kreeka-Rooma maadluses
     
  • 3. koht: Artur Jeremejev

Eesti täiskasvanute meistrivõistlused vabamaadluses
  • 3. koht: Artur Jeremejev

Maailma- ja Euroopa meistrivõistlused (U15 ja kadettid) jäid koroonapandeemia tõttu ära.

VABAVÕITLUS

Euroopa meistrivõistlused jäid koroonapandeemia tõttu ära.
Maailmameistrivõistluste toimumine koroonapandeema tõttu selgumisel (seisuga 27. juuli).
Eesti meistrivõistlused toimuvad 5. - 6. detsembril.

LUKUMAADLUS

Eesti meistrivõistluste toimumist ei ole välja kuulutatud.

2019

MAADLUS

Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 2. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Artur Jeremejev
  • 2. koht: Daniel Jeremejev, Georg Kristerson
  • 3. koht: Karlis Ander All, Robin Samarüütel
Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel kadettide vanuseklassis meeskondliku 1. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Georg Kristerson
  • 2. koht: Artur Jeremejev
  • 3. koht: Robin Samarüütel, Dan Ronald Lokk
Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel kadettide vanuseklassis meeskondliku 2. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Georg Kristerson
  • 3. koht: Artur Jeremejev, Robin Samarüütel, Robin Krivmen
Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 1. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Artur Jeremejev, Georg Kristerson
  • 2. koht: Tambet Palgi, Robin Samarüütel
  • 3. koht: Daniel Jeremejev, Meelis Jõesaar

VABAVÕITLUS

Maailmameistrivõistlused (Bahrein):
  • 5. - 8. koht (2 võitu, 1 kaotus): Kaupo Kokamägi
Euroopa meistrivõistlused (Itaalia):
  • 3. koht (2 võitu, 1 kaotus): Kaupo Kokamägi
Eesti meistrivõistlused (täiskasvanud & U18):
  • Üldarvestus: meeskondlik 2. koht
  • U18: meeskondlik 1. koht
  • 1. koht (täiskasvanud): Kaupo Kokamägi
  • 2. koht (täiskasvanud): Sten Mägi, Andreas Käärik
  • 1. koht (U18): Kevin Ojaveer, Rasmus Sepp
  • 2. koht (U18): Daniel Sildva
  • 3. koht (U18): Aksel Arna

LUKUMAADLUS

Eesti meistrivõistlused:
  • 1. koht: Sten Saaremäe

2018

MAADLUS

Õpilaste vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses (Ungari):
  • 7. koht: Artur Jeremjev
  • 8. koht: Max Hristjuk
  • 16. koht: Robin Krivmen
  • 20. koht: Georg Kristerson
Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 3. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Artur Jeremejev
  • 2. koht: Robin Krivmen
  • 3. koht: Karl-Eerik Karoles
Kadettide vanuseklassi Eesti meistrivõistlused:
  • 3. koht: Kristo Keero (vabamaadlus)
  • 3. koht: Dan Ronald Lokk (kreeka-rooma maadlus)
Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 1. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Robin Krivmen
  • 2. koht: Artur Jeremejev, Georg Kristerson, Karl-Eerik Karoles, Robin Samarüütel
  • 3. koht: Tambet Palgi
Täiskasvanute vanuseklassis võitis kreeka-rooma maadluses 3. koha Hardo Toots.

VABAVÕITLUS

Maailmameistrivõistlused (Bahrein):
  • 5. - 8. koht (2 võitu, 1 kaotus): Kaupo Kokamägi
Euroopa meistrivõistlused (Rumeenia):
  • 2. koht (3 võitu, 1 kaotus): Kaupo Kokamägi
Eesti meistrivõistlused (täiskasvanud & U18):
  • Üldarvestus: meeskondlik 2. koht
  • U18: meeskondlik 1. koht
  • 1. koht (täiskasvanud): Kaupo Kokamägi
  • 1. koht (U18): Kevin Ojaveer, Aksel Arna
  • 2. koht (U18): Sten Mägi, Tanel Valgemäe
  • 3. koht (U18): Rasmus Klaos

LUKUMAADLUS

Eesti meistrivõistlused:
  • 1. koht: Sten Saaremäe

2017

SK Kalev/Englas võitis vabamaadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 4. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Max Hristjuk, Artur Jeremejev
  • 3. koht: Georg Kristerson, Robin Krivmen
Kalev/Englas võitis kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel U15 vanuseklassis meeskondliku 1. koha.

Individuaaltulemused:
  • 2. koht: Max Hristjuk, Georg Kristerson, Robin Krivmen
  • 3. koht: Artur Jeremejev, Karl-Eerik Karoles, Dan Ronald Lokk
Kadettide vanuseklassis võitis kreeka-rooma maadluses 3. koha Kristo Keero.

Täiskasvanute vanuseklassis võitsid kreeka-rooma maadluses 3. koha Hardo Toots ja Madis Naarits.

Naiste vabamaadluses võitis 1. koha Kadri Vilba.

Lukumaadluse Eesti meistrivõistlustel võitis 1. koha Kaupo Kokamägi.

2016

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses (õpilased):
  • 3. koht: Kristo Keero
Eesti meistrivõistlusted kreeka-rooma maadluses (õpilased):
  • 3. koht: Karl-Eerik Karoles
Eesti meistrivõistlused naiste vabamaadluses (täiskasvanud):
  • 3. koht: Kadri Vilba
Eesti meistrivõistlused vabamaadluses (täiskasvanud):
  • 3. koht: Sten Saaremäe
Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses (täiskasvanud):
  • 1. koht: Hardo Toots
  • 3. koht: Madis Naarits

2015

Kalev/Englas võitis Eesti meistivõistlustel kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 3. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Hardo Toots
  • 2. koht: Kristjan Press
  • 3. koht: Ott Tõnissaar
Naiste vabamaadluses saavutas Kadri Vilba 3. koha.

Juunioride arvestuses saavutasime kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 4. koha.

Individuaaltulemused:
  • 3. koht: Kevin Visk, Siim Vigel
Õpilaste vanuseklassis võitis kreeka-rooma maadluses 3. koha Kristo Keero.

2014

Kalev/Englas võitis Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 2. koha.

Individuaaltulemused:
  • 1. koht: Kristjan Press
  • 2. koht: Ott Tõnissaar, Hardo Toots
  • 3. koht: Leimar Pärtmaa
Vabamaadluses lisandus Eesti meistrivõistlustelt üks 3. koht: Kaupo Kokamägi .
Juunioride arvestuses võitis kreeka-rooma maadluses 1. koha Madis Naarits (-66 kg).

MEESKONDLIKUD TULEMUSED EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELT ALATES 1979

Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses on saavutatud meeskondlikult täiskasvanute vanuseklassis:
  • 1. koht: 1998, 1999, 2000
  • 2. koht: 1993, 1995, 1996
  • 3. koht: 1994
Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses on saavutatud meeskondlikult juunioride vanuseklassis:
  • 1. koht: 1998, 1999, 2000,
  • 2. koht: 2001, 2002
Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses on saavutatud meeskondlikult kadettide vanuseklassis:
  • 1. koht : 1999, 2019
  • 3. koht: 1998
Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses on saavutatud meeskondlikult U15 vanuseklassis:
  • 1. koht: 2017, 2018, 2019
  • 2. koht: 2020
Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses on saavutatud meeskondlikult U15 vanuseklassis:
  • 2. koht: 2019
  • 3. koht: 2018, 2020

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 1979-2013

Kuni 20-aastaste noorte medaleid on kogutud rohkem kui 115.
Täiskasvanute medalivõite on üle 60ne.

OLÜMPIA

Olümpiamängudele on läbi rahvusvahelise kadalipu pääsetud viis korda, seda kahe sportlasega
  • Andreas Steinbach (2 x 5. koht)
  • Helger Hallik (10., 15. ja 16. koht)

MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTE PARIMAD KOHAD

  • Andreas Steinbach (2. koht)
  • Helger Hallik (5. koht)
  • Tõnis Naarits (8. koht)
  • Kristjan Press (16. koht)
  • Margus Rääk (27. koht)

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

  • Andreas Steinbach (3., 2. ja 3. koht)
  • Helger Hallik (6., 8. ja 9. koht)
  • Tõnis Naarits (18. koht)
  • Kristjan Press (23. koht)
  • U15: Artur Jeremejev (5. ja 7. koht)
  • U15: Max Hristjuk (8. ja 13. koht)

NSV LIIDU MEISTRIVÕISTLUSED

NSV Liidus, kus konkurentsis 16ne riigi tippmaadlejad, jõudsid meilt ettepoole:
  • Helger Hallik (3. ja 5. koht)
  • Feliks Press (6. ja 8. koht)
  • Heldur Villemson (8. koht)
  • Toomas Käosaar ("Trud" meistrivõistlused: 2. koht)

MAAILMA GRAND PRIX ja FILA A-KATEGOORIA TURNIIRID

  • Feliks Press (Norra 1. koht, Soome 1. koht)
  • Helger Hallik (2 x esikolmikus)
  • Tõnis Naarits (3. koht)
  • Andreas Steinbach (2 x 3. koht)
  • Kristjan Press (3. koht)
  • Tõnis Tamm (Põhjamaade meistrivõistlused: 1. koht)
  • Martin Kannela (Põhjamaade meistrivõistlused, kadetid: 1. koht)

VÄLISKLUBIDES VÕISTELNUD MAADLEJAD

  • Helger Hallik (Aachen TV Eintracht, Saksamaa)
  • Kristjan Press (ASV Kollnau, Saksamaa; Östhammars BK, Rootsi; Cincinnati Wrestling Club, USA)
  • Margus Rääk (Östhammars BK, Rootsi)
Voldemar Pressi treeninggrupist võrsunud maadlussportlased on osalenud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel (olümpiamängud, Euroopa- ja maailmameistivõistlused) erinevate vanuseklasside peale kokku ca 50 korda.