TULEMUSED TIITLIVÕISTLUSTELT (MAADLUS)

Tulemused 2017 (täieneb jooksvalt)
SK Kalev/Englas võitis Eesti meistrivõistlustel õpilaste vanuseklassis kreeka-rooma maadluses meeskondliku 1. koha.
Individuaaltulemused:
2. koht: Max Hristjuk, Georg Kristerson ja Robin Krivmen
3. koht: Artur Jeremejev, Karl-Eerik Karoles ja Dan Ronald Lokk
Kadettide vanuseklassis võitis kreeka-rooma maadluses 3. koha Kristo Keero.
Täiskasvanute vanuseklassis võitsid kreeka-rooma maadluses 3. koha Hardo Toots ja Madis Naarits.
Naiste vabamaadluses võitis 1. koha Kadri Vilba.

Tulemused 2016
Eesti meistrivõistlused vabamaadluses (õpilased) - 3. koht: Kristo Keero
Eesti meistrivõistlusted kreeka-rooma maadluses (õpilased) - 3. koht: Karl-Eerik Karoles
Eesti meistrivõistlused naiste vabamaadluses (täiskasvanud) - 3. koht: Kadri Vilba
Eesti meistrivõistlused vabamaadluses (täiskasvanud) - 3. koht: Sten Saaremäe
Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses (täiskasvanud) - 1. koht: Hardo Toots ja 3. koht: Madis Naarits

Tulemused 2015
SK Kalev/Englas võitis Eesti meistivõistlustel kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 3. koha.
Individuaaltulemused:
1. koht: Hardo Toots
2. koht: Kristjan Press
3. koht: Ott Tõnissaar
Naiste vabamaadluses saavutas Kadri Vilba 3. koha.
Juunioride arvestuses saavutasime kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 4. koha.
Individuaaltulemused:
3. koht: Kevin Visk ja Siim Vigel
Õpilaste vanuseklassis võitis kreeka-rooma maadluses 3. koha Kristo Keero.

Tulemused 2014
SK Kalev/Englas võitis Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses meeskondlikult 2. koha.
Individuaaltulemused: 
1. koht:  Kristjan Press
2. koht: Ott Tõnissaar ja Hardo Toots
3. koht: Leimar Pärtmaa
Vabamaadluses lisandus Eesti meistrivõistlustelt üks 3. koht: Kaupo Kokamägi .
Juunioride arvestuses võitis kreeka-rooma maadluses 1. koha Madis Naarits (-66 kg).

Tulemused Eesti meistrivõistlustelt 1979-2013
Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses on saavutatud meeskondlikult:
1. koht: 1998, 1999, 2000
2. koht: 1993, 1995, 1996
3. koht: 1994

Kuni 20-aastaste noorte medaleid on kogutud rohkem kui 115.
Täiskasvanute medalivõite on üle 60ne.

Olümpiamängudele on läbi rahvusvahelise kadalipu pääsetud viis korda, seda kahe sportlasega
Andreas Steinbach (2 x 5. koht)
Helger Hallik (10., 15. ja 16. koht)

Maailmameistrivõistlused
Andreas Steinbach (2. koht)
Helger Hallik (5. koht)
Tõnis Naarits  (8. koht)
Kristjan Press (16. koht)
Margus Rääk (27. koht)

Euroopa meistrivõistlused
Andreas Steinbach (3., 2. ja 3. koht)
Helger Hallik (6., 8. ja 9. koht)
Tõnis Naarits (18. koht)
Kristjan Press (23. koht)

Endises NL-is, kus konkurentsis 16-riigi tippmaadlejad, jõudsid meilt ettepoole
Helger Hallik (3. ja 5. koht)
Feliks Press (6. ja 8. koht)
Heldur Villemson (8. koht)
Toomas Käosaar ("Trud" meistrivõistlused: 2. koht)

Maailma Grand Prix turniirid ja FILA A-kategooria turniirid
Feliks Press (Norra 1. koht, Soome 1. koht)
Helger Hallik (2 x esikolmikus)
Tõnis Naarits (3. koht)
Andreas Steinbach (2 x 3. koht)
Kristjan Press (3. koht)
Tõnis Tamm (Põhjamaade meistrivõistlused: 1. koht)
Martin Kannela (Põhjamaade meistrivõistlused, kadetid: 1. koht)

Välisklubides võistelnud maadlejad
Helger Hallik (Aachen TV Eintracht, Saksamaa)
Kristjan Press (ASV Kollnau, Saksamaa; Östhammars BK, Rootsi; Cincinnati Wrestling Club, USA) 
Margus Rääk (Östhammars BK, Rootsi)

Voldemar Pressi treeninggrupist võrsunud maadlussportlased on osalenud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel (Olümpiamängud, Euroopa- ja Maailmameistivõistlused) erinevate vanuseklasside peale kokku ca 50 korda.