TULE TRENNI: VABAVÕITLUS (MMA)

  • Uusi lapsi (sünd: 2015-2017) võtame vastu läbi kogu hooaja: 29. august 2023 - 16. juuni 2024.
  • Uusi noori (sünd: 2009-2014) võtame taas vastu: 2. september - 31. oktoober 2024.
  • Järgmised täiskasvanute (sünd: 2008 ja hiljem) algkursused alustavad: 4. ja 6. märts 2024.
MMA ehk VABAVÕITLUSE treeningutega saab algust teha neljas erinevas vanusegrupis:
Hooajal 2023/24 toimuvad kõik MMA treeningud Tartu laululava (Laulupeo pst 25) I korruse suures saalis. Sissepääs laululava tagumiselt küljelt (Emajõe poolne külg).

VABAVÕITLUSE TUNNIPLAAN: hooaeg 2023/2024


Lapsed ja noored (5-14)

Suurem osa lapsi ja noori liitub treeningutega hooaja alguses (septembri- ja oktoobrikuu jooksul). Lastegrupis alustavad poisid ja tüdrukud üldkehalise ettevalmistusega (koordinatsioon ja osavus ning kiirus ja jõud), mille abil õpitakse tundma oma keha ning selle võimeid ja ka piiranguid. Treeningud on mängulised ja põnevad, olulisel kohal on akrobaatika. Noortegruppides saab suurema osakaalu juba ka võitlustehnikate õppimine: löögitehnikad, maadlusvõtted ja alistused. Kõige selle käigus õpivad lapsed ja noored kontrollima enda jõudu ja liigutusi, arvestama oma treeningpartneritega ning areneb püsivus ja distsipliin. Enesekindlus kasvab läbi pingutuse ja õnnestumiste.

LOE EDASI LASTE JA NOORTE MMA TREENINGUTE KOHTA


Täiskasvanud (15+)

Täiskasvanud alustavad treeninguid algkursusega - see on 8-nädalane võitlusspordi kursus, mille jooksul omandatakse vabavõitluse baastehnikad ja algteadmised kõigis võitlusdistantsides. Täiskasvanute MMA treeningud on mitmekülgsed ja põnevad, pakkudes treenijale võimalust füüsilise vormi parandamiseks, enesekaitse oskuste arendamiseks, enese nii vaimselt kui ka füüsiliselt proovile panekuks või lihtsalt igapäeva pingete maandamiseks. Lisaboonuseks on uued toredad tutvused. Vabavõitlus sobib nii meestele kui ka naistele ning treeningutega alustamiseks ei ole füüsiline vorm määrav - koormust saab iga osaleja reguleerida ise vastavalt oma võimetele. 

LOE EDASI TÄISKASVANUTE MMA TREENINGUTE KOHTA


Treenerid

Treeneri oluliseimaks ülesandeid on luua treeninguteks sobiv keskkond - meeldiv õhkkond koos tasemel erialaste teadmistega, kus on tagatud treeningute ohutus. Vabavõitluse treeninguid viivad Englases läbi treener Ott Tõnissaar ja treener Aksel Arna.