Alates 3. septembrist toimuvad kõik spordiklubi Englas MMA treeningud meie värskelt valminud saalis - Aardla maadlussaalis (Aardla 25e). See tähendab, et uude saali on kolinud ka meie algkursused.
PARIM UUSAASTALUBADUS ON MITTE ANDA UUSAASTALUBADUSI, VAID ALUSTADA KOHE: Alustades detsembri- või jaanuarikuus, on MMA algkursuse läbimine ülisoodne!

Anname kõikidele detsembri- ja jaanuarikuus täiskasvanute MMA algkursusega liitujatele väga soodsa hinna - ühe kuu treeningute hind on 16 €, mis teeb 3-kuulise kursuse kogumaksumuseks 48 €. Jah, sa lugesid õigesti - selle hinna eest saad treenida 3 kuud.

Kuidas soodustustust saada?

  1. Registreeri end kursusele: http://englas.ee/treeningud-taiskasvanutele/mma-algkursus/registreeru-taiskasvanute-mma-algkursusele
  2. Soovi korral tule TASUTA proovitreeningule. Treeningute toimumisajad leiad SIIT.
  3. Maksa kursuse tasu 48 € enne teisele treeningule tulemist meie täiskasvanute MMA osakonna pangakontole (MMA Eesti MTÜ; IBAN: EE322200221051072206; makse selgitus: MMA alg + osaleja ees- ja perekonnanimi) või võta sularahas teisele treeningule kaasa.
  4. Alusta treeningutega kas või kohe, kuid mitte hiljem kui 18. jaanuaril.
  5. NB! Kohtate täitumist arvestatakse reaalse treeningutega alustamise järgi - kui registreerud kohe ning plaanid treeningutega alustada kampaania viimasel päeval võib juhtuda, et kursus on vahepeal täis saanud.
48 € eest saad treenida järjest 3 kuud, 3 treeningut nädalas. Ühe treeningu kestus on 1 tund ja 15 minutit. (Võrdluseks: kursuse tavahind on korraga tasudes 90 €). Täiskasvanute MMA algkursuse kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.