MMA ZERO-CONTACT - treeningajad ja registreerimine

MMA Zero-Contact treening on uudne viis oma füüsilise vormi parandamiseks läbi MMA treeningu. Treeningus puudub löömise kontakt ja sparring treeningpartneriga, löögitehnika omandamisel kasutatakse peamiselt löögipatjasid. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, varasem MMA või kahevõitlusalade kogemus ei ole oluline - oodatud on naised, mehed ja noored alates 13. eluaastast. Treeningutega saab liituda jooksvalt - iga trenn!

REGISTREERU MMA ZERO-CONTACT TREENINGUTELE

Treeningud toimuvad kolm korda nädalas, ühe treeningu kestus on 90 minutit:
 • Teisipäev kell 19.30 - 21.00
 • Neljapäev kell 19.30 - 21.00
 • Laupäev kell 10.30 - 12.00

MMA Zero-Contact treeningute hind:

 • Esimene treening on tasuta! 
 • Üks kord: 5 €
 • Kaks nädalat: 25 €
 • *Üks kuu (4 nädalat): 40 €
 • *Kolm kuud (12 nädalat): 105 €
 • *Kuus kuud (24 nädalat): 200 €
 • Täpsema makseinfo leiad menüüpunkti HINNAD alt.
* Kuutasu arvestatakse Zero-Contact treeningutel jooksvalt - näiteks: kui liitud treeningutega 17. jaanuaril, kehtib kuutasu 17. jaanuarist edasi 4 nädalat.

MMA Zero-Contact treeninguid viime läbi koostöös kontseptsiooni looja Henri Hiiemäe ja Pärnu spordiklubiga MMAces, kus populaarsed MMA Zero-Contact treeningud toimuvad juba alates 2016. aasta sügisest:
Spordiklubis Englas viivad treeninguid läbi:
 • MMA profisportlased Alar Hutrov ja Sten Saaremäe
 • MMA, naiste vabamaadluse ja Brasiilia jiu-jitsu Eesti meister Kadri Vilba
 • Kolmekordne MMA Eesti meister ja lukumaadluse Eesti meister Kaupo Kokamägi
 • Endine MMA profivõitleja ja Brasiilia jiu-jitsu Euroopa meistrivõistluste pronks Ott Tõnissaar
Kõik MMA Zero-Contact treeningud toimuvad Tartu Veevärgi spordihoone väikeses saalis (Tähe 118), võimlemiskooli Diiva ruumides.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED MMA ZERO-CONTACT TREENINGU KOHTA

Milline on treeninguteks sobiv riietus?
Treeningutel kantakse mugavaid spordiriideid (mida vähem on riietusel lukke, trukke, nööpe jms, seda parem) ning jalas sisejalanõusid - botaseid, poksisaapaid, maadlussaapaid vms (mida madalama tallaga, seda parem). Kindlasti võta kaasa ka joogipudel ning pesemisvahendid.
Millist varustust mul treeningutel vaja läheb?
Kohustuslikku varustust MMA Zero-Contact treeningutel ei ole. Soovitusliku kaitsevarustuse alla, mis võimaldab sul treeningutelt vahetumat elamust saada ja mille saad huvi korral soetada treeningutel kohapeal, kuuluvad lahtise peopesaga MMA amatöörkindad (ca 40 €) või käesidemed (ca 10 €). Kui sul on juba olemas, võid kasutada ka poksikindaid. Loomulikult võid kaitsevarustust soetada ka omal käel, aga enne ostu tegemist konsulteeri kindlasti oma treeneriga - kas tehtud valik on treeninguteks turvaline ja sobiv.
Kui vanalt võib trenni tulla?
MMA Zero-Contact treeningutele on oodatud naised ja mehed alates 13. eluaastast.
Ma ei ole varem võitlusaladega tegelenud, kas see treening on mulle sobiv?
Jah, on küll sobiv. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, varasem MMA või kahevõitlusalade kogemus ei ole oluline
Kui head füüsilist vormi on vaja MMA Zero-Contact treeningul edukalt hakkamasaamiseks?
Zero-Contact treeningutele tulles ei ole füüsiline vorm määrav - oluline on vaid soov ajapikku paremaks saada. Koormust saab iga osaleja reguleerida vastavalt oma võimetele ise.
Jäin treeningute algusega hiljaks, kas ma saan nüüd liituda?
Jah, MMA Zero-Contact treeningutega saab liituda jooksvalt - iga trenn! Loe treeningute infot, registreeru ja tule trenni!