TREENINGUD TÄISKASVANUTELE

1. juuni - 30. august treenime suvisel režiimil. Lisainfo leiad SIIT.

Spordiklubi Englas pakub täiskasvanutele võimalust tegeleda MMA (inglise keeles Mixed Martial Arts) ehk sportliku vabavõitlusega. Täpsemalt saad MMA kui spordiala kohta lugeda SIIT.

Meie MMA treeningud on mitmekülgsed ja põnevad, pakkudes treenijale võimalust füüsilise vormi parandamiseks, enesekaitse oskuste arendamiseks, enese nii vaimselt kui ka füüsiliselt proovile panekuks või lihtsalt igapäeva pingete maandamiseks. Lisaboonuseks on uued toredad tutvused :) Kuigi võistlemine ei ole suuremale enamusele selle treeninggrupi liikmetest prioriteet ning seda ei plaanita ka kunagi teha, leidub seal siiski ka harrastajaid, kes on võtnud eesmärgiks aeg-ajalt end harrastustasemel ka võistlustingimustes proovile panna.

Treeningutele on oodatud nii naised kui mehed alates 19. eluaastast ning treeningutega alustamiseks ei ole füüsiline vorm määrav - koormust saab iga osaleja reguleerida ise vastavalt oma võimetele.

MMA treeninguid alustavad täiskasvanud algkursusega, mille edukal läbimisel on võimalik jätkata treeninguid põhigrupis.

Treeninguid viivad läbi:
  • Ott TÕNISSAAR - endine MMA profisportlane. Kolmekordne medalist kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlustel (2013-2015), brasiilia jiu-jitsu Euroopa meistrivõistluste pronks (sinine vöötase - absoluutkaal, 2009), mitmekordne Eesti meister lukumaadluses ja brasiilia jiu-jitsus.
  • Sten SAAREMÄE - MMA profisportlane. Amatöör MMA Eesti meister (2015) ja Eesti meister lukumaadluses (2018).
  • Alar HUTROV - MMA profisportlane. Amatöör MMA Eesti hõbe (2015).
  • Kaupo KOKAMÄGI - MMA amatöörsportlane - Euroopa meistrivõistluste hõbe (2018), maailmameistrivõistluste 5. - 8. koht (2018) ja viiekordne Eesti meister (2015-2019). Eesti meister lukumaadluses (2017).
Treeningud toimuvad meie Aardla maadlussaalis asukohaga Aardla 25e, 50110 Tartu.


MMA ALGKURSUS

MMA algkursus on 12-nädalane võitlusspordi kursus täiskasvanutele, mille jooksul omandatakse MMA ehk vabavõitluse baastehnikad ja algteadmised kõigis võitlusdistantsides. Oodatud on kõik, keda huvitavad võitlussport ja võitluskunstid, kes soovivad tegeleda huvitava üldfüüsilise treeninguga või kes tahavad omandada algteadmisi enesekaitsest.

Kursusega saab liituda jooksvalt - iga trenn!

LOE EDASI: ALGKURSUSE TREENINGAJAD JA REGISTREERUMINE PROOVITREENINGULE


MMA PÕHIGRUPP

Kõik, kellel MMA algkursus edukalt läbitud, on oodatud treeninguid jätkama meie MMA põhigrupis. Põhigrupis jätkatakse algkursusel omandatud tehnikate sidumist tervikuks ning ühtlasi minnakse varem omandatuga ka juba detailsemaks.

Kui arvad, et sul on vabavõitluses juba piisav teadmiste ja oskuste pagas olemas ning soovid liituda Englase MMA põhigrupiga ilma algkursust läbimata, võta meiega ühendust - ott [ät] englas.ee / 55 73 094 - ning leiame sulle koos sobiva treeninggrupi.

LOE EDASI: PÕHIGRUPI TREENINGAJAD